Вулична Bullet IP відеокамера 2 Мп Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 Starlight WDR 120 dB (3.6 мм)
- 3 483 грн
-
Вулична циліндрична (Bullet) IP-відеокамера з роздільною здатністю 2 Мп. IP-камера передає на пристрій запису зображення у роздільній здатності 1920 × 1080 @ 25 к/с. Фіксований об'єктив із фокусною відстанню 3.6 мм, підтримка технології PoE, широкий динамічний діапазон (WDR 120 dB), технологія нічного бачення Starlight - навіть в умовах низького освітлення технологія гарантує хорошу якість зображення.
Вулична Bullet IP відеокамера 2 Мп Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 Starlight WDR 120 dB основні можливості
Мережева циліндрична (Bullet) ip-камера Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 виконана в металевому корпусі та застосовується для зовнішнього відеоспостереження (-40° ~ +60°C , клас захисту від вологи та пилу IP67 - захист від пилу та вологи, можливе встановлення на вулиці) або для встановлення в приміщенні. Фіксований об'єктив із фокусною відстанню 3.6 мм забезпечує широкі кути огляду. Вбудоване інфрачервоне підсвічування (дальність ІЧ-підсвічування до 30 м) забезпечує зйомку в темний час доби - Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 автоматично перемикається в нічний режим зйомки (чорно-біле зображення).
Вулична Bullet IP відеокамера 2 Мп Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 Starlight WDR 120 dB 3.6 мм основні характеристики
- Кольорова матриця 1/2.7" progressive CMOS, висока світлочутливість - оптимально для низької освітленості;
- ROM / RAM: 128 MB / 128 MB
- Підтримка функцій: 3D DNR, WDR 120dB, HLC, BLC, Anti-flicker, heartbeat, mirror, password protection, privacy mask, watermark, ROI (Region of Interest), Motion Detection;
- True WDR 120dB - це апаратний широкий діапазон. Ця функція дозволяє покращити якість відеозображення при нерівномірному освітленні в різних частинах кадру в зоні фокусу відеокамери. Простими словами - це можливість відеокамери розрізняти багато відтінків між чорним і білим. Чим більше таких відтінків може розрізняти камера, тим кращою буде контрастність і деталізація зображення та можна одночасно переглядати як темні ділянки, так і сильно засвічені області в кадрі;
- Інтелектуальний аналіз відео (IVS) - за допомогою передового алгоритму обробки відео камера Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 підтримує інтелектуальне виявлення, таке як перетин лінії (tripwire) і контроль області (intrusion) тощо;
- Тригери тривоги: Виявлення руху, IVS правила, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, помилка зберігання (no SD card; SD card full; SD card error; network disconnection; IP conflict; motion detection; video tampering; tripwire; intrusion; illegal access; voltage detection; audio detection; safety exception);
- IP-відеокамера Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 передає зображення у надвисокій якості.
Основний потік (роздільна здатність, точок @ к/с): 1920 × 1080 (1 fps-25 fps);
Додатковий потік (роздільна здатність, точок @ к/с): 704 × 576 @ 1–25 fps / 704 × 480 @ 1–25 fps;
- Підтримка роздільних здатностей: 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240);
- Нічний режим зйомки, дальність ІЧ-підсвічування до 30 метрів;
- Детекція / спостереження / розпізнавання / ідентифікація (за стандартом DORI), відстань: 53.3 м / 21.3 м / 10.7 м / 5.3 м;
- Компресія зображення H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG (тільки другий потік);
- Світлочутливість: 0.005 Lux@F1.6;
- Апертура: F1.6;
- Кут огляду горизонтальний / вертикальний / по діагоналі: 91° / 48° / 109°;
- RJ-45 (10/100Base-T) інтерфейс (RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port);
- Відео бітрейт: H.264: 32 kbps–6144 kbps / H.265: 12 kbps–6144 kbps;
- Слот для карт microSD (підтримка карт microSD ємністю до 256 ГБ). На карту пам’яті можна вести запис відео зі звуком. Можливе налаштування запису за рухом, розкладом або постійно;
- Запис відео: FTP / SFTP / Micro SD Card / NAS;
- Підтримка технології PoE (Power over Ethernet) - технологія передачі живлення по мережевому кабелю;
- Підтримка протоколів ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T), CGI, P2P, Milestone, Genetec;
- Мережеві функції Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2: IPv4, IPv6, HTTP HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP , RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, 802.1x, Bonjour;
- Можливість налаштування та конфігурації Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 через web-інтерфейс ip відеокамери: регулювання частоти кадрів, яскравості та контрасту, експозиції, кольоропередачі зображення та інших параметрів. Зміна ip-адреси відеокамери, керування стисненням і якістю зображення, налаштування зон і чутливості виявлення руху, керування користувачами для доступу до ip-камери, а також налаштування сповіщень про тривожні події;
- Клієнтське програмне забезпечення: Smart PSS, DSS, DMSS;
- Підтримка браузерів: Chrome, IE9 or above, Firefox;
- Одночасний перегляд у реальному часі (кількість одночасних підключень): 20;
- Матеріал корпусу Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 - метал, вага - 480 г, Ø 109.9 x 166.2 мм;
- Робоча напруга - DC 12В±30%, максимальне споживання 4.6 Вт. PoE: (802.3af);
- Діапазон робочих температур -40° ~ +60°C;
- Гарантія 12 місяців.
Вулична Bullet IP відеокамера 2 Мп Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 Starlight WDR 120 dB 3.6 мм комплектація
Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 3.6 мм - 1 шт.
Монтажний комплект (набір шурупів і дюбелів) - 1 шт.
Керівництво з встановлення та експлуатації - 1 шт.

Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 технічна специфікація (даташит)
Datasheet (паспорт, специфікація) - технічні характеристики від виробника:
[ENG] Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2
.pdf, відкриється в новому вікні / вкладці браузера.
Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 відео огляд, розпакування, комплектація
Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 3D огляд

Вулична Bullet IP відеокамера 2 Мп Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 Starlight WDR 120 dB (3.6 мм) характеристики |
|
| Матриця | 1/2.7” CMOS |
| ROM/RAM | 128/128Мб |
| Макс. роздільна здатність | 1920х1080 |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП(1280x960), 1МП(1280x720), D1 (704x576/704x480), VGA (640x480), CIF(352x288/352x24) |
| Відео компресія | H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к/с, VGA - 25к/с, CIF - 25к/с |
| Відео бітрейт | H.264: 32-6144 Kбіт/с; |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Кріплення об'єктиву | М12 |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 91.0 °; В: 48.0 °; Д: 109.0° |
| Апертура | F1.6 |
| Мін. світлочутливість | 0.005 лк/F1.6(Колір), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | Авто / вручну (1/3с - 1/100000с) |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | до 30 метрів |
| BLC | Підтримується |
| Ethernet | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Flip | 0°/90°/180°/270° |
| HLC | Підтримується |
| PoE | PoE (802.3af) |
| ROI | Підтримка 4 фіксованих областей |
| WDR | 120 дБ |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Відстань фокусування | 0.6 метри |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Кількість діодів | 1 |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Мережеві інтерфейси | 1xRJ-45 |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, 802. |
| Метод зберігання | NAS, Dahua Cloud, FTP, SFTP, Micro SD картка до 256 Гб |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Регулювання по осях | Поворот: 0°–360°; Нахил: 0°–90°; |
| Регулювання посилення (AGC) | Авто / вручну |
| Режим день/ніч | Авто / вручну |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T), CGI, P2P, Milestone, Genetec |
| Управління підсвічуванням | Авто / вручну |
| Управління потоком | CBR/VBR |
| Виявлення об'єкту | 53 м |
| Спостереження за об'єктом | 21 м |
| Розпізнання об'єкта | 10 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 4.6 порівн |
| Матеріал | Метал |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Вологість | <95% |
| Вага | 480г |
| Розміри | ф70х166 мм |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Характеристики для опису товару ми беремо з технічного паспорту (datasheet), якщо такий є у виробника.








![[Розпакування] HDCVI відеокамери Dahua з ІЧ-підсвічуванням до 80 м [Розпакування] HDCVI відеокамери Dahua з ІЧ-підсвічуванням до 80 м](https://w.od.ua/image/cache/catalog/blog/dahua-dh-hac-hfw1220dp-hfw1400dp-hfw1500dp/raspakovka_videokamera-dahua-s-ik-do-80-m-dh-hac-hfw1220dp-hfw1400dp-hfw1500dp-250x250.jpg)
![[Розпакування] Wi-Fi IP-відеокамера роботизована IMOU Ranger 2 (4MP) [Розпакування] Wi-Fi IP-відеокамера роботизована IMOU Ranger 2 (4MP)](https://w.od.ua/image/cache/catalog/blog/obzor-imou-ranger-2-i-imou-ranger-2-4mp-250x250.jpg)