IP-відеокамера вулична 6 Мп Acusense Smart Hybrid Light (ІЧ + LED) Hikvision DS-2CD2063G2-LI (2.8 мм)
- 6 930 грн
-
Hikvision DS-2CD2063G2-LI - це сучасна IP-відеокамера, призначена для якісного відеоспостереження на вулиці. Ця модель має високу роздільну здатність і безліч функцій, що забезпечують надійність і чіткість відеозапису в різних умовах.
IP-відеокамера вулична 6 Мп Acusense Smart Hybrid Light (ІЧ + LED) Hikvision DS-2CD2063G2-LI (2.8 мм) основні характеристики
Камера Hikvision DS-2CD2063G2-LI оснащена передовими технологіями та має вражаючі характеристики, які роблять її ідеальним вибором для вуличного відеоспостереження.
- Роздільна здатність: 6 МП, 1/2.4" CMOS-матриця забезпечує високу чіткість зображення.
- Оптика: фокусна відстань 2.8 мм з кутом огляду 105° дозволяє охопити велику площу спостереження.
- Кодеки відео: підтримка H.265, H.264 та їх покращених версій для економії місця на диску.
- Освітлення: ІЧ-світло і видиме світло (до 40 м) дозволяють вести спостереження в темний час доби.
- Функції обробки зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC покращують якість запису.
- Аналітика і безпека: виявлення руху, перетинання лінії, захоплення обличь та сигналізація про несанкціонований доступ.
- Зберігання даних: підтримка карт пам'яті microSD до 512 ГБ.
- Живлення: 12 VDC/PoE для гнучкості установки.
- Захист: рівень захисту корпусу IP67 гарантує стійкість до несприятливих умов навколишнього середовища.
- Колір: білий корпус додає елегантності дизайну пристрою.
IP-відеокамера вулична 6 Мп Hikvision DS-2CD2063G2-LI (2.8 мм) переваги
Hikvision DS-2CD2063G2-LI вигідно відрізняється від конкурентів завдяки поєднанню передових технологій і зручності використання.
- Забезпечує високу якість зображення навіть при низькому рівні освітлення завдяки ІЧ-підсвічуванню і видимому світлу.
- Інтелектуальні функції аналітики допомагають миттєво реагувати на потенційні загрози безпеці.
- Широкий кут огляду 105° дозволяє зменшити кількість камер для отримання повної картини того, що відбувається.
- Підтримка сучасних відеокодеків дозволяє суттєво економити місце на диску без втрати якості зображення.
- Захист від погодних умов (IP67) забезпечує довгий термін служби камери навіть у складних кліматичних умовах.
Hikvision DS-2CD2063G2-LI застосування
Hikvision DS-2CD2063G2-LI ідеально підходить для встановлення на території приватних об'єктів, громадських місць, а також комерційних установ. Камера забезпечить надійне спостереження в будь-якому місці, де необхідна висока ступінь безпеки і деталізоване відео зображення. Завдяки можливості підключити живлення по PoE, процес встановлення не викликає труднощів, а розширені функції аналітики роблять цю модель незамінною для моніторингу та охорони території в автоматичному режимі.
IP-відеокамера вулична 6 Мп Acusense Smart Hybrid Light (ІЧ + LED) Hikvision DS-2CD2063G2-LI (2.8 мм) характеристики |
|
| Матриця | 1/2.4" Progressive Scan CMOS |
| Відео компресія | H.265 / H.264 / H.264+ / H.265+ |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640×480, 640×360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Р: 105°, В: 55°, Д: 127° |
| Апертура | F1.6 |
| Мін. світлочутливість | Колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Тип підсвічування | ІЧ + видиме світло (LED) |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | 802.3af |
| ROI | 1 для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10 М/100 М |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 512 ГБ |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -90 °, обертання: 0 ° -360 ° |
| Роздільна здатність відео | 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK, ISUP |
| Тригери тривоги | виявлення руху (класифікація цілей щодо людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Цільові типи | Підтримує |
| Виявлення об'єкту | 76 м |
| Спостереження за об'єктом | 30 м |
| Розпізнання об'єкта | 15 м |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 7.5 порівн |
| Матеріал | алюміній |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Вага | 515 г |
| Розміри | Ø 75 × 177 мм |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Характеристики для опису товару ми беремо з технічного паспорту (datasheet), якщо такий є у виробника.







![[Розпакування] HDCVI відеокамери Dahua з ІЧ-підсвічуванням до 80 м [Розпакування] HDCVI відеокамери Dahua з ІЧ-підсвічуванням до 80 м](https://w.od.ua/image/cache/catalog/blog/dahua-dh-hac-hfw1220dp-hfw1400dp-hfw1500dp/raspakovka_videokamera-dahua-s-ik-do-80-m-dh-hac-hfw1220dp-hfw1400dp-hfw1500dp-250x250.jpg)
![[Розпакування] Wi-Fi IP-відеокамера роботизована IMOU Ranger 2 (4MP) [Розпакування] Wi-Fi IP-відеокамера роботизована IMOU Ranger 2 (4MP)](https://w.od.ua/image/cache/catalog/blog/obzor-imou-ranger-2-i-imou-ranger-2-4mp-250x250.jpg)