IP-відеокамера вулична 6 Мп Acusense Smart Hybrid Light (ІЧ + LED) Hikvision DS-2CD2063G2-LI (4 мм)
- 6 515 грн
-
Hikvision DS-2CD2063G2-LI – це високоякісна IP-відеокамера вуличного типу, розрахована на роботу в будь-яких умовах. Завдяки інтелектуальній технології Acusense Smart Hybrid Light пристрій забезпечує надійний відеозапис з роздільною здатністю 6 Мп та просунуті функції спостереження.
IP-відеокамера вулична 6 Мп Acusense Smart Hybrid Light (ІЧ + LED) Hikvision DS-2CD2063G2-LI (4 мм) основні характеристики
Ця камера оснащена сучасними технологіями, які роблять її ідеальним рішенням для систем відеоспостереження.
- Роздільна здатність: 6МП, забезпечувана високоякісною 1/2.4" CMOS - матрицею
- Фокусна відстань: 4 мм, з кутом огляду в 78°
- Максимальна роздільна здатність відео: 6 Мп (3200 × 1800) при частоті 25 к/с
- Підтримувані кодеки: H.265/H.264/H.264+/H.265+
- Підсвітка: ІЧ і видиме світло (до 40 м)
- Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC
- Інтелектуальна аналітика та аларми: виявлення перетину лінії, вторгнення, захоплення обличчя, виявлення руху з класифікацією за людьми та транспортними засобами, сигналізація несанкціонованого доступу до відео
- Зберігання: підтримка microSD карт (до 512 ГБ)
- Електроживлення: 12 VDC/PoE
- Захист: IP67, що гарантує стійкість до несприятливих погодних умов
- Колір корпусу: білий
IP-відеокамера вулична 6 Мп Acusense Smart Hybrid Light (ІЧ + LED) Hikvision DS-2CD2063G2-LI (4 мм) переваги
Hikvision DS-2CD2063G2-LI має багато переваг, які роблять її винятковим рішенням для безпеки.
- Сучасна технологія Acusense підвищує точність виявлення об'єктів
- Гібридне освітлення (ІЧ + LED) забезпечує якісне зображення в будь-яких умовах освітлення
- Підтримка новітніх кодеків зменшує обсяг переданих даних без втрати якості
- Розширені функції аналітики дозволяють ефективно керувати системою безпеки
- Високий ступінь захисту IP67 гарантує довгий термін служби камери при встановленні на вулиці
- Підтримка карт пам'яті до 512 ГБ забезпечує тривале зберігання відеозаписів
IP-відеокамера вулична 6 Мп Acusense Smart Hybrid Light (ІЧ + LED) Hikvision DS-2CD2063G2-LI (4 мм) застосування
Камера Hikvision DS-2CD2063G2-LI ідеально підходить для встановлення в зонах з підвищеними вимогами до безпеки. Цей продукт стане найкращим вибором для використання в бізнес-центрах, торгових майданчиках, складах і приватних володіннях. Завдяки захисту IP67, камера бездоганно функціонує навіть в найскладніших кліматичних умовах, забезпечуючи високоякісний захист та спостереження цілодобово.
IP-відеокамера вулична 6 Мп Acusense Smart Hybrid Light (ІЧ + LED) Hikvision DS-2CD2063G2-LI (4 мм) характеристики |
|
| Матриця | 1/2.4" Progressive Scan CMOS |
| Відео компресія | H.265 / H.264 / H.264+ / H.265+ |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640×480, 640×360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кути огляду | Р: 78°, В: 38°, Д: 96° |
| Апертура | F1.6 |
| Мін. світлочутливість | Колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Тип підсвічування | ІЧ + видиме світло (LED) |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | 802.3af |
| ROI | 1 для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10 М/100 М |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 512 ГБ |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -90 °, обертання: 0 ° -360 ° |
| Роздільна здатність відео | 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK, ISUP |
| Тригери тривоги | виявлення руху (класифікація цілей щодо людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Цільові типи | Підтримує |
| Виявлення об'єкту | 115 м |
| Спостереження за об'єктом | 45 м |
| Розпізнання об'єкта | 23 м |
| Ідентифікація об'єкта | 11 м |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Матеріал | алюміній |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Вага | 515 г |
| Розміри | Ø 75 × 177 мм |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Характеристики для опису товару ми беремо з технічного паспорту (datasheet), якщо такий є у виробника.







![[Розпакування] HDCVI відеокамери Dahua з ІЧ-підсвічуванням до 80 м [Розпакування] HDCVI відеокамери Dahua з ІЧ-підсвічуванням до 80 м](https://w.od.ua/image/cache/catalog/blog/dahua-dh-hac-hfw1220dp-hfw1400dp-hfw1500dp/raspakovka_videokamera-dahua-s-ik-do-80-m-dh-hac-hfw1220dp-hfw1400dp-hfw1500dp-250x250.jpg)
![[Розпакування] Wi-Fi IP-відеокамера роботизована IMOU Ranger 2 (4MP) [Розпакування] Wi-Fi IP-відеокамера роботизована IMOU Ranger 2 (4MP)](https://w.od.ua/image/cache/catalog/blog/obzor-imou-ranger-2-i-imou-ranger-2-4mp-250x250.jpg)