Двохдіапазонна Wi-Fi 6 точка доступу MikroTik cAP ax (cAPGi-5HaxD2HaxD)
- 6 847 грн
-
MikroTik cAP ax (cAPGi-5HaxD2HaxD) - максимальна продуктивність Wi-Fi 6 у вас на об'єкті! Переходьте на нове покоління бездротових технологій з MikroTik cAP ax (cAPGi-5HaxD2HaxD). Стандарт зв'язку Generation6 802.11ax, відомий як Wi-Fi 6, забезпечує неймовірно високі швидкості передачі даних і стійкість до перешкод.
Двохдіапазонна Wi-Fi 6 точка доступу MikroTik cAP ax (cAPGi-5HaxD2HaxD) переваги Wi-Fi 6:
- Покращена швидкість: У порівнянні з попередніми поколіннями, Wi-Fi 6 надає до 40% вищу швидкість у діапазоні 5 ГГц і до 90% у діапазоні 2,4 ГГц.
- Максимальна стабільність: Пристрої Wi-Fi 6 здатні долати складні сценарії перешкод, забезпечуючи стабільний і безперебійний сигнал.
- Потужний процесор: Чотириядерний процесор з частотою 1,8 ГГц, NAND-накопичувач і 1 ГБ оперативної пам'яті для повної підтримки RouterOS v7.
- Розширені можливості: Можливість використання складних правил міжмережевого екрану, апаратного шифрування IPsec, Wireguard, BGP та інших розширених функцій.
- Покращені типи автентифікації: OWE, WPA3-PSK, WPA3-EAP та 802.11r роумінг для підвищеної безпеки.
MikroTik cAP ax (cAPGi-5HaxD2HaxD) - це не просто точка доступу, це ключ до створення потужної і сучасної бездротової інфраструктури. Насолоджуйтесь усіма перевагами Wi-Fi 6 з MikroTik cAP ax!
Двохдіапазонна Wi-Fi 6 точка доступу MikroTik cAP ax (cAPGi-5HaxD2HaxD) характеристики |
|
| ROM/RAM | 128 МБ/1ГБ |
| CPU | Quad core IPQ-6010 1.8 GHz |
| PoE | 802.3af/at |
| Антена | QCN-5022 (2.4 GHz), QCN-5052 (5 GHz); 5.5 dBi |
| Операційна система | RouterOS v7, License level 4 |
| Особливості | Пасивний PoE до 57 В (необхідно використовувати роз'єм постійного струму <30 В, PoE-In > 30 В та Можна використовувати роз'єм постійного струму) |
| Живлення | 18-57 (DC jack) 18-57 В (PoE-In) |
| Потужність споживання | 9-28 Вт |
| Розміри | 228 x 48 мм |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Характеристики для опису товару ми беремо з технічного паспорту (datasheet), якщо такий є у виробника.







![[Розпакування] HDCVI відеокамери Dahua з ІЧ-підсвічуванням до 80 м [Розпакування] HDCVI відеокамери Dahua з ІЧ-підсвічуванням до 80 м](https://w.od.ua/image/cache/catalog/blog/dahua-dh-hac-hfw1220dp-hfw1400dp-hfw1500dp/raspakovka_videokamera-dahua-s-ik-do-80-m-dh-hac-hfw1220dp-hfw1400dp-hfw1500dp-250x250.jpg)
![[Розпакування] Wi-Fi IP-відеокамера роботизована IMOU Ranger 2 (4MP) [Розпакування] Wi-Fi IP-відеокамера роботизована IMOU Ranger 2 (4MP)](https://w.od.ua/image/cache/catalog/blog/obzor-imou-ranger-2-i-imou-ranger-2-4mp-250x250.jpg)